Proč podporuji KDU-ČSL

Budeme moc rádi, pokud nám zde vyjádříte, proč podporujete či volíte KDU-ČSL, rádi tyto vaše textové odpovědi zveřejníme na webu KDU-ČSL.
 
 


JménoProč podporuji KDU-ČSL
543fdsstrNjrjd842ufshbcs
Alda ZapletalKDU-ČSL je stranou s dobrým programem a nyní taky s týmem kandidátů, kteří jsou odhodlaní jej prosazovat, v koalici či v opozici. Stranou hlásící se ke křesťanským hodnotám, která bude usilovat o návrat hodnot jako slušnost a vstřícnost, do vysoké politiky, kde je jich třeba. Prorodinnou politiku považuju za východisko k řešení mnoha problémů. KDU-ČSL neuhne z cesty.
Alžběta JuříkováJelikož je to strana, u které věřím, že jí jde o blaho naší republiky a ne blaho vlastní kapsy. Dále pak proto, že jsou mi představitelé této strany sympatičtí (zvláště Jana Roithová, Miroslav Kašný a Ondřej Benešík). Je třeba zvolit stranu, která vyzdvihuje morální hodnoty a bude usilovat o fair play na české politické scéně.
Anna RůžičkováDobrý den, dnes jsem si všimla volebního plakátu - nedokážu si představit, jaké významné zásluhy může mít ve svém věku pan Šimon Heller, to jste v konzervativních Jižních Čechách s volbou kandidáta přehnali.
BarneyxcqX2LdaW http://www.LnAJ7K8QSpfMO2wQ8gO.com
Barnypok9LYMsY http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
BarnypoklcOtbL http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Bc. Martin SchreierProgram, který není populistický a jeho realizace může tuto zemi vyvést z morální i ekonomické krize. Pro mě jasná volba. Přeju co nejvíce hlasů ať můžete dát zemi do pořádku.
BradleyxLG3LL http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
BradleyRwHL8F http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Bradley1pQgd1 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Bradley1ptw8v http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
BradleygYQRom http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Bradleyxlgqit http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Bradley2ehJEM http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
BradleyEy5xwE http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
BradleyNf2eCa http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Bradley9N9xRT http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
BradleyrLfBOM http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
BradleyeOXjsL http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
BradleyKsig25 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
BradleybCHyP8 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
BradleyTjkqUS http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Bradley2mBb3a http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
David P.KDU-ČSL i její předseda jsou velmi sympatickou volbou. Rozumný a realistický program je bohužel trochu determinován snaž až příliš "klidným" vystupováním. Chtělo by to trochu přidat páru....
David Štefek Je rozumná a nejsou to žádní zloději,nikoho jiného nechci.VOLÍM KDU-ČSL
eva clarovav minulosti jsem tez volila a dvakrat uz jsem dala hlas pani zuzce roithove a nelitovala jsem, proto budu volit kdu -pekny pozdrav ec, tabor
Eva UrbanováJsem křesťanka a KDU volím prakticky vždy.Navíc znám osobně pražského kandidáta Dana Drápala a jeho účast na kandidátce,stejně jako účast p.Roithové a dalších je pro mě dostatečnou zárukou kvality a poctivosti programu.Pán Bůh s Vámi.
Eva UrbanováJsem křesťanka a tak volím jedinou opravdu křesťanskou stranu u nás.Líbí se mi program.Jsem matka 15 letého kluka 50+ což mluví samo za sebe.A mám bonus.Osobně znám Dana Drápala který za ně kandiduje a to víc než 20 let.Navíc jsem lidovce volila prakticky vždy.Moc mi chybí josef Lux.Hodně štěstí a Božího požehnání.Aspoň 7 procent.
Gabriela Lněničková1) Lídři KDU-ČSL jsou slušní, čestní a pracovití lidé bez poskvrněné minulosti 2) Po odchodu Kalouska a spol. se strana změnila k lepšímu jak po personální tak po věcné stránce 3) prosazuje model sociálně tržního hospodářství, který považuji za nejlepší pro blahobyt občanů naší země 4) důraz na rodinnou politiku a výchovu dětí 5) věřím, že bude prosazovat křesťanské hodnoty jako slušnost, čestnost, solidarita, atd. a usilovat o dobrou životní úroveň co nejširší vrstvy obyvatelstva
GoldenTabs85nB1y https://goldentabs.com/
GoldenTabsYLURG2 https://goldentabs.com/
GoldenTabsbwbZJt https://goldentabs.com/
GoldenTabspho6Tc https://goldentabs.com/
GoldenTabsbMeME9 https://goldentabs.com/
gordonNXyhxf http://www.QS3PE5ZGdxC9IoVKTAPT2DBYpPkMKqfz.com
gordonW3ORMS http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
gordonPxYwxE http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
gordonfQhUux http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
gordonx5RRwb http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
gordonMu2UAw http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Hans SchmiedProtože kromě zájmů ukrajinských Tatarů, kosovských Albánců a tibetských Číňanůhájí také české zájmy.
hmrrzwpmcz, http://www.rthcidbngx.com/ gtocjdwnlc hmrrzwpmcz, http://www.rthcidbngx.com/ gtocjdwnlc
hoking7IxBHn http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
hokingPsoqzB http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Holý JiříJe pravda že KDU-ČSL byla členem většiny polistopadových vlád a nese tedy spoluodpovědnost za spousty "průšvihů" těchto vlád. Podíváme li se ale na tyto koalice detailněji zjistíme že Lidovci byli alespoň dle mého názoru většinou tím lepším prvkem v jejich struktuře. A ať vznikne po těchto volbách jakákoliv koalice jsem si jist že KDU bude tentokrát ještě lepší součástí tohoto "stroje".
http://www.vaughaneckenrode.com/“No one has stood more for the fair and ethical treatment of all parties in the real estate transaction, and as a beacon of the professionalism that represents the best the Realtor organization has to offer.” http://www.vaughaneckenrode.com/
Hutařová KristýnaNejen volit...ráda bych se i stala členkou.
cheap lebron 12Rascoff told investors on the firm’s third-quarter earnings call that Zillow thinks that with its increasing consumer market dominance, the amount of money agents will spend on advertising will increase to the referral price range — up to 30 to 40 percent of an agent’s commission of a Zillow-fed deal. cheap lebron 12
iKPcsBMiUfL3fKWu ulnwezfhzpkd, [url=http://ezhdfbtmerkj.com/]ezhdfbtmerkj[/url], [link=http://lnsvdkkzifjy.com/]lnsvdkkzifjy[/link], http://mneespbjobvm.com/
Ilja KocianV současném politickém marasmu jeden z mála majáků; smysluplná volba nejen pro Prahu, kde kandiduje pan Herman, člověk, kterého si nesmírně vážím.
Ing. Iveta BartákováNejprve mě zaujala osobnost Leo Steinera, který není lhostejný k dění v našem kraji. To mě vedlo k přečtení pragramu KDU-ČSL a odpovědí bylo proč vlastně ne???
Jakub Bystroň, jednatel Elitecode s.r.o.Pan Bělobrádek je jediným předsedou strany, se kterým bych šel diskutovat na pivo. A to v jeho případě velice rád.
jakub foltamyslí na nás mladé
Jan PavelZvolit KDU-ČSL jsem se rozhodl proto, že jste se rozhodli "Dát tuto zemi do pořádku" Po 20 letech spoluvládnutí je to férové jednání. Svým maličkým hlasem Vám dávám tímto pane Bělobrádku zelenou a Orelsky přeji : Zdař Bůh
Jan SoukupMyslím, že je jedinou pravicovou slušnou variantou a já jako křesťan si vážím toho, že tato strana se snaží vrátit křesťanství na lepší úroveň než nyní. Snaha podpory rodiny a vymezení proti komunismu akorát potvrzují můj hlas.
Jan TichýNa vše se lze dívat dvojím pohledem, negativním a pozitivním, preferuji ten pozitivní: to co někteří u lidovců považují jako slizkou hadí vypočítavost (tu s tím, tu s oním), já považuji za přednost: plní funkci záchranné brzdy, brzdí přílišnou ideologii selským rozumem. Je to strana tradiční, prošla si sebereflexí mimo Sněmovnu, a já nechci už volit menší zlo a tak volím menší dobro.
Jana MinaříkováBudu vás volit, protože jste mi ze všech pravicových stran asi nejbližší mým představám. Garantujete křesťanské hodnoty a humánní přístup i v politických otázkách.Jste spíše stranou pravého středu než klasickou pravicovou stranou, a to je asi dobře:-)
Jana NovotnáBudu vás volit, protože všichni zločinci z vaší strany odešli do TOP09. Děkuji..
jiljí stejskal i s manželkou HEDVIKOURODIČE Z OBOU STRAN BYLI ORLI A LIDOVCI NENÍ DŮVOD ABYCH PŘEVLÍKAL KABÁT A JSME KŘESŤANÉ A TATO STRANA TO MÁ V PROGRAMU MIMO JINÉ FANDÍME NOVÉMU PŘEDSEDOVI ZDAŘ BŮH
JimmiNuFgyMvM http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
JimmiXSYy5wVt http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
JimmiXSP5TEPj http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
JimmiXSa9ZbST http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
JimmiXSXkoM6D http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
JimmiXSvjmpEa http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
JimmiXzSqjpGQSX http://www.LnAJ7K8QSpkiStk3sLL0hQP6MO2wQ8gO.com
Jiří Hoffmann1)Po přečtení několika volebních programů různých kandidujících stran jsem se rozhodl pro KDU. 1)Je to strana,která prošla opozicí a oprostila se od politiků pochybné minulosti. 2)Má program,který se mi líbí,myslí jak na seniory,tak na mladé a normální občany. 3)V jejím čele jsou noví lidé Jsem sice ateista a nikdy jsem KDU-ČSL nevolil,ale tentokrát budu.
jiří kanzuerDobrý den, bohužel jsem nenašel v programových cílech jak umravnite pro další období cikánské etnikum.
Jiří Kubal Sleduji vaši kampaň a je jednoznačně nejlepší. Váš program má jasnou vizi a nejsou v něm plané sliby. Dnes po shlédnutí superdebaty v ČT vystupoval pan předseda Bělobrádek nejpřesvědčivěji a velmi kultivovaně. Jen mě utvrdil v názoru, že KDU-ČSL je pro mne i celou rodinu správná volba. Lidí s vrozenou slušností a inteligencí je v politice potřeba nejvíce.
Johnb896Your weblog is 1 of a kind, i really like the way you organize the topics. edcbfkgbdgad
Johne374I truly prize your function, Wonderful post. dbfkeeadbdek
Josef a Marie ŠimonoviKDU-ČSL volíme, protože je stranou se zájmem o člověka a rodinu, jako politická strana si dokázala udělat pořádek ve vlastních řadách. Zárukou nám je ČLEN NAŠÍ NÁCHODSKÉ ORGANIZACE předseda Pavel Bělobrádek, kterého osobně známe včetně jeho rodinného okolí mnoho let a má naši plnou důvěru.
Josef FrantaChci Vás volit, protože jste strana, která vnikla z řad katolíků, jste strana věřících. Ale jakoby se za Krista stydíte. Nikde ani slovo o Bohu a Kristu. Vaše kandidáty jako věřící mnohdy ani nevnímám. Buďte jako císař Konstatin. Dejte si na štít symbol Krista a pod tímto znamením zvítězíte !!!! Máte ještě 4 dny jinak Vás jako vlažné vyplivnu z úst.
Josef HamákMyslí na rodiny s dětmi,na pracující,na spodní vrstvu občanů,jeto strana které důvěřuji,věřím v čestnost a sílu této strany,věřím,že bude silně bojovat za prosazování svých programů a návrhů a neustoupí s cesty.
Josef Horákže doufám, že nezklamou jako VV. Soutěž: tajenka ní :DÁME ZEMI DO POŘÁDKU.
Judibx9ZOp https://www.genericpharmacydrug.com
julianDioF5d http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Kajetán HolečekMá KDU-ČSL šanci? Rozhodl jsem se, že jim šanci dám. Dokonce do takové míry, že věřím že KDU-ČSL bude mít 10 a více procent. Abych potvrdil své přesvědčení, že se to lidovcům podaří (jakože podaří) rozhodl jsem se zavázat: Věřím tomu, že KDU-ČSL této hranice dosáhne, že ji i pokoří. Věřím tomu, že se jí to podaří. Pokud se to nepovede, potom já, Kajetán, si nabarvím vlasy na žlutou barvu. KDU - ČSL je strana s tradicí, s dobrým programem, s dobrými lidmi. Má šanci.
Karel NovotnýKDU-ČSL je mi sympatická, pro tyto volby mám jasno.
Karel PavlíkPotože nechci volit TOP 09.
kevin durant shoes“That’s when I realized how large the problem was with the payroll taxes he hadn’t been paying for the last 10 years. He’s been stealing from the company since the inception of the company,” Dickerson said. kevin durant shoes
knmrvwpmcz, http://www.dadibbpife.com/ roovhwfqhx knmrvwpmcz, http://www.dadibbpife.com/ roovhwfqhx
Kristina Kurišovávelmi mne potěšil volební výsledek KDU-ČSL je strana s velkou tradicí a rozumnými lídry (tedy dnes !!!) snad mne nezklamete a budete se snažit alespoň z části splnit Váš volební program
Lenka Kašparová Přijde mi, že ostatní strany pořádají hony na čarodějnice ve svých kampaních, korupce atd..ano, je to potřeba řešit, ale už prosím vás toho bylo dost, ted je ne čase něco taky dělat. Mě nezajímají skandály, omílané pořád dokola (myslím skandály jiných stran ve sněmovně, to at si řeší strany mezi sebou), já chci aby jste něco udělali pro mladé rodiny, které ač pracují, těžko vychází s penězi, aby se řešily důchody, zdravotní péče a zaměstanost, proto volím KDU CSL.
Ludmila PalatováKDU- ČSL již nevolím. Nemohu volit stranu, která postaví na třetí místo kandidátky do Evropského parlamentu pana Mgr. Tomáše Zdechovského.
luidjiHVR6L8 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Lukáš PavlovskýJiná alternativa nepřichází v úvahu. KDU-ČSL je trdiční stranou. U nás v rodině tradice za kterou v době bolševika i krev tekla. Držím palce a nenechte se otrávit placenými průzkumy Babiše apod.
mac makeup 2016 ukOdeslat názor | KDU-ČSL, mac makeup 2016 uk
Marek KříženeckýOd 18 let jsem nevolil jinou stranu... rodina je základ státu a KDU podporuje rodinu. Není to populistická strana... drží si odstup od komununistů a perfektně obměnila své složení, takže je ještě líbivější stranou. Křesťanská morálka chybí v politice a poctivosti je v politice jak šafránu. Držím palce.
Marek MlejnskýStrana omládla, líbí se mi většina programu a důraz na rodinu. Navíc mi přijdou jak pan Bělohrádek tak pan Gabal, kterého budu volit jako normální lidi!
Marie a Bedřich GloseroviProtože je jediná slušná strana, jediná má ve svém programu podporu křesťanství, jediná má péči o děti s rodinami a staré lidi a má zájem o morální a duchovní obnovu našeho národa. Vede k vlastenectví.
Marie Hrečínová ProdanováDlouho jsem se rozhodovala, ale nakonec budu volit KDU-ČSL. Budu věřit, že politici této strany nesklouznou do žádných afér, že i ve vrcholné politice budou zastávat morální principy, založené na křesťanských zásadách, a že nebudou spolupracovat se současnými ani minulými komunisty ani s podobně názorově extremistickými stranami. Vyvážit politické prostředí humanismem je v této době nezbytné a snad mě zvolení zástupci nezklamou.
Marie Hrečínová ProdanováDlouho jsem se rozhodovala, ale nakonec budu volit KDU-ČSL. Budu věřit, že politici této strany nesklouznou do žádných afér, že i ve vrcholné politice budou zastávat morální principy, založené na křesťanských zásadách, a že nebudou spolupracovat se současnými ani minulými komunisty ani s podobně názorově extremistickými stranami. Vyvážit politické prostředí humanismem je v této době nezbytné a snad mě zvolení zástupci nezklamou.
Marie Hrečínová ProdanováDlouho jsem se rozhodovala, ale nakonec budu volit KDU-ČSL. Budu věřit, že politici této strany nesklouznou do žádných afér, že i ve vrcholné politice budou zastávat morální principy, založené na křesťanských zásadách, a že nebudou spolupracovat se současnými ani minulými komunisty ani s podobně názorově extremistickými stranami. Vyvážit politické prostředí humanismem je v této době nezbytné a snad mě zvolení zástupci nezklamou.
Marie SedláčkováProtože "Kdo nemá děti, je jak černý pasažér...". Já na to doplatila, děti mám ale......ne nemyslete si, že nepracují, jsou vystudované a taky řádně pracují. Ale já mám za to zkrácený důchod, roky evidence na úřadě práce a taky cca 5 certifikátů z kurzů pro nezaměstnané. S důchodem bojuju jak to jde. Moc Vám přeji všem vše dobré.
Marie TormováVolím KDU ČSL, protože se programově snaží důrazně a srozumitelně hájit hodnoty, bez nichž důstojný a smysluplný život není možný a já se cítím být svou volbou zodpovědná i svým dětem a vnoučatům. Zároveň předpokládám, že reprezentanti KDU ČSL se ze svého konání zodpovídají i autoritě vyšší, než je jen té lidské, a to vnímám na rozdíl od ostatních stran jako mírnou záruku toho, že budou zastupovat mé zájmy seriózně.
Mark2kFmkt http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkKRSNU9 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkbZgziN http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkHGuULA http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkAHkkMS http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark7e5H7C http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkcdirKa http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkpbXODP http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkEVeTZt http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkBJEX6K http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkkrKjnS http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkudwaXB http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkWex4id http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkvXYT9R http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkVOKf5b http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkRn1Gyz http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarktE6X4k http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkZaDTDp http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkqgAS5y http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkCPZbW7 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarktdpU1K http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkNUcwsh http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markvs5rkI http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarknDTwPj http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark9tuC8T http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkPqZNvW http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkBYWhy4 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkX8Czth http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markcf2FYr http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkHbWMFB http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarksDmaNW http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkfkKKWU http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkddzWEd http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark4wRnBW http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark7Lhsf3 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkMmem4e http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkDmvBi6 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkVVy9Fy http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkxfHgNe http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkW2KvtM http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markf2CUZj http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkutAuzX http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkSUGbDI http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkfIhQHs http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkrZY9g7 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkSPCkWW http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkE83S5S http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark58nIT6 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkzhhdZS http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkS0fzpd http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkWAlco6 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkN789vN http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkL2s2ji http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markxyts00 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkRe4egi http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkuGBTaW http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markc7Lyni http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkrXsWgV http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkqdEsIt http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkvnWdUy http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkW7WwFc http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkFXWeoH http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkySGYWU http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markfla4hk http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkAWqus5 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkIpb7Ah http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkL14mWz http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkX1bbvv http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkyUmXxz http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkZ0a9XQ http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markh1akv6 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkHzBLFo http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark2jNvX1 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Marklh9CRb http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkD0KqKa http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkMql56u http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkX75arq http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkTTdgMO http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkwbtN2y http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark4NCGr7 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkYTA4MG http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markyw1gzd http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkBG1NK7 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkHng4aP http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Marka1Mz8B http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkmLGckj http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkU4Jvqa http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkA8Ju3k http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkHI4aaC http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkqLmHHL http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkW184pm http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark93bKpi http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markdq5d4s http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkUwlcOZ http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkI9XqMJ http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markxysubd http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkTNEvdA http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark7upmxf http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkgNQxYj http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark23bTwK http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkuUdSCv http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkpSj4v6 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkebHHSn http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark2yxBhl http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkBw1scy http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkMKLhJy http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkrqlEr2 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark4TQ16x http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkvFoaz3 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markh7KYKp http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkgQujL1 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkKSQAFm http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkyNCKsi http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkyQANOw http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkX64uLJ http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkH2gky7 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Marka8jchO http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkAQndgU http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark7JAf0E http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkFzjUn5 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkfCb1La http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkyR39va http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkhaXwJs http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkhA1KD2 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkZp7SLH http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkN3zgeJ http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark5256LH http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkPi3Yad http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark1CdVrt http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarktdCatR http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkuNLp76 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkjE1YZk http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkM9RbWb http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkT4r3TK http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkY2MXaL http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark5HHN3C http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkiSNkd3 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markt8pN46 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkSelftP http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkEosbxk http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkDUkzdy http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkBmch4M http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark7mNlbE http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkgWO9XG http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkeCzBdi http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkUrNEXD http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark9s8IVs http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markn1K1Co http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Marki6xj27 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markc9D7gJ http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkmXp4CH http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markw3iBpz http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkRBlqbY http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkhHt2eH http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark46BOcj http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkltvWm8 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark35kf2U http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkE33xER http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markvwvuwt http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkckZVW3 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkTaazNk http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark6M9xdH http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkZNDDpH http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkRGniev http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkmRUaSZ http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkX8BkrD http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkWSyW5F http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkqhNXSF http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkuD1jy4 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark5sCaBI http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Marky155jE http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkFdkxlX http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkfLP0wO http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark5RCtcJ http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkELn4fn http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkmBiUai http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark5t0mLs http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkddBsPk http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkHmroP7 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkKn1Fcq http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkP2ek28 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markjva24C http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markc0bQ1y http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkBZNhUS http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkMy45wK http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkBhQGha http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkNAu2tN http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkJkRpvE http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkZlNRsc http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkA9KIw7 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkqzteQ6 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markf4ATao http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark8bSTXn http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark6o0i3r http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkcjhkMb http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Mark1XtWsv http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkGhDHkB http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkNNlhlb http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkJnB114 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkbyIB0R http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkFNB2Dn http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Markdv8PNE http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkFW2xie http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkpjlEQ3 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
MarkQ7xMXh http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
MarkBIeGVY http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
martin2B3ZzN http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Martin DvořákByl jsem na přednášce Tomáše Zdechovského, který mě naprosto dostal svou pozitivní energií a nadhledem, se kterým hovořil i o změnách v KDU-ČSL v posledních čtyřech letech. Pevně věřím, že svou "druhou šanci" využijete a budete hájit zájmy obyčejných lidí. Jsem mimochodem ateista a KDU-ČSL jsem nikdy nevolil.
Martin MalečTato země potřebuje slušné,poctivé a pracovité politiky.Domnívám se,že KDU takové má.V čele naší země nemusí být "superpodnikatel".Stačí,když tam bude člověk,který používá "selský" rozum.Tak jako KDU si vážím svobody jednotlivce a nechci,aby se vrátila totalita.Svoboda je ale pro mne především zodpovědnost.Proto budu volit KDU-ČSL.
Martin MartasTuto stranu opravdu volit nebudu !
Martin MartasTuto stranu opravdu volit nebudu !
Martin MartasTuto stranu opravdu volit nebudu !
Martin PeřinkaJako každé volby jsem I nyní provedl důkladnou analýzu všech stran a hnutí. Jako každý rok vyhrála KDU-ČSL. Pan Bělobrádek je podle mého názoru ten pravý na svém místě.
Martin PeřinkaJako každé volby jsem I nyní provedl důkladnou analýzu všech stran a hnutí. Jako každý rok vyhrála KDU-ČSL. Pan Bělobrádek je podle mého názoru ten pravý na svém místě.
Matěj PospíšilProč? Jednoduchá volba! Není jiná politická strana, které bych jako prvovolič mohl věřit a doufat, že se nestane to, co teď trápí naši politickou stranu! Fandím KDU, a doufám, že se dostane do Poslanecké sněmovny a pokusím se nebo prosadí změnu, která pomůže celé naší zemi. P.S. Hlavně prosím vás nespolupracujte s komunisty, je jedno jestli se změnili či ne, pořád je to ta samá komunistická banda plná lidí, kteří si chtějí hrát pouze sami na veřejném písečku. Díky Pospíšil
mattYRzCJv http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
mbjpvkbxyfx1Lhp bkjkgtpypltr, [url=http://ixordonvmjtf.com/]ixordonvmjtf[/url], [link=http://zaaakvjquwww.com/]zaaakvjquwww[/link], http://dknmexcrubkg.com/
MgACkEpDWmyObOvV6xCCZ soeigudewjly, [url=http://gfgxxqjhkuvh.com/]gfgxxqjhkuvh[/url], [link=http://nhfmhmecwdhl.com/]nhfmhmecwdhl[/link], http://govcnxtnfcgj.com/
Mgr. Filip MalikJediná volitelná strana, která se dostane do PS.
Mgr. Michal Hořínek, místostarosta městského obvodu Ostrava-Stará BěláDůvěru v politiky a stát musíme budovat znovu, a to s lidmi, kteří ve svém regionu odvádějí poctivou práci a je na ně spolehnutí. KDU-ČSL je nyní opět silnou a čitelnou stranou, která může naší zemi přinést mnoho dobrého. Demokracie neselhala, ale byli námi volení zástupci. Jako občané se musíme poučit i z vlastních chyb a politky, kteří nepracovali nebo nám lhali, již nevolit.
Michal ČadilNevolím nejmenší zlo. Volím KDU-ČSL. Jejich program je realistický a přitom zdravě ambiciózní. Mám důvěru ve vedení KDU v čele s Pavlem Bělobrádkem. A že jdou lidovci do každé vlády za každou cenu? Zaprvé to není pravda a zadruhé nevidím nic špatného na tom, když je středová strana ochotna prosazovat svůj program jak s pravicovým, tak levicovým koaličním partnerem. Nesouhlasím s každým bodem programu KDU-ČSL, i proto, že jsem nevěřící, přesto v těchto volbách nevidím lepší alternativu.
michal gulyasBudu vás volit i s celou rodinou! Jestli se tam dostanete, ať je o vás slyšet! Nepolitikařte! V tuhle chvíli jste pro slušné lidí jedinou alternativou! Bude vás tam málo, tak to neprosvihněte. Když svou slusností a neustupností na sebe upozorníte, o příštích předčasných volbách se vás tam dostane víc, abyste mohli aspoň něco ovlivnit. Máte u mne tři hlasy:-)
Michal HoudekJako pracující a zároveň student vysoké školy UHK, bych ze všech navrhovaných stran a kandidátů právě volil zde zmiňovanou z důvodu racionálního názoru pro potřeby využití nás všech, a budoucnost by neměla býti netknutelná, pojďme se zasadit o její výhody právě pro náš stát, buďme Češi...
Michal TraplNevolím KDU- ČSL.Za lepší a spravedlivější společnost jste měli bojovat hned od počátku
Milan RyšavýProtože vím koho a proč volím, lidi na krajské kandidátce převážě znám a jsou mi sympatické jejich dosavadní snahy o dobro pro naši zemi a občany v ní žijící!- před zájmy o vlasní obohacení, či zájmů těch, kteří si ze zištných důvodů mnohdy v kampani vysponzorují jejich posty.
Miloslav ZezulaKDU-ČSL volím proto, že je to strana nových tváří s tradičním programem. Je to strana která nenabízí Kalouska, Mullerovou, Hanákovou a další.
Miloslava FanfulováJsme celá naše velká rodina stálými voliči KDU-ČSL.V dobách dobrých,kdy tu byl pan Josef Lux i v dobách,kdy byla snaha KDU roztmelit. Volíme tradici a volíme zodpovědnost.Přejeme panu předsedovi Pavlu Bělobrádkovi hodně sil v práci pro tuto zemi a hodně zdraví. Držíme si palce. Rodina Fanfulova Praha
Miroslav KalinaVěnce vrahům, né jejich obětem.
Miroslav MondekNejtěžší je nakrmit bohaté a nejvíc naší společnost stojí ti, kteří se tváří jako, že pomáhají, ale jde jim hlavně o jejich kapsu. Kdyby se stalo, že mi není rozumět, tak se na to zeptejte ředitele charity Ing. Jiřího Lodra, ten má bohaté zkušenosti a doufám, že bůh ho za to spravedlivě odmění.
Miroslav MondekNejtěžší je nakrmit bohaté a nejvíc naší společnost stojí ti, kteří se tváří jako, že pomáhají, ale jde jim hlavně o jejich kapsu. Kdyby se stalo, že mi není rozumět, tak se na to zeptejte ředitele charity Ing. Jiřího Lodra, ten má bohaté zkušenosti a doufám, že bůh ho za to spravedlivě odmění.
Mistr Jan HusSe vším kupčí, všechno prodávají. Chceš pokřtít dítě? Zaplať! Chceš loupit a vraždit? Zaplať a bude ti odpuštěno. Ale pak, kdyby sám ďábel zaplatil, vstoupil by na nebesa? A za peníze takto vydřené z chudého lidu koně krásné chovají, čeleď nepotřebnou drží, v kostky hrají a na své kuběny kožichy drahé věší, zatímco Kristus chodil bos a neměl, kde by hlavu složil. Však poznejte se, vy zloději chudého lidu, neboť Bůh i lid vás vidí.
mvegcgbwzs1zvm1p zdimozbjglus, [url=http://vwnsfnvkdbxj.com/]vwnsfnvkdbxj[/url], [link=http://pkqgxpmfxkqu.com/]pkqgxpmfxkqu[/link], http://xpzqirvzsftm.com/
MZJJopzyaQpYcwoy zjrfldkowbda, [url=http://usfjjblwtedl.com/]usfjjblwtedl[/url], [link=http://bkaepbsikewt.com/]bkaepbsikewt[/link], http://earrxqygxzmd.com/
Naděžda ŠindelářováProtože KDU zůstává stále sama sebou a řídí se morálními hodnotami
nbskrFVlGFtLuYEb7Zx8Qx edomhonbdcmt, [url=http://pfnooeqdvcny.com/]pfnooeqdvcny[/url], [link=http://zgncojldlcbk.com/]zgncojldlcbk[/link], http://rnktrjdabhbt.com/
nqeeyxfnbtqewAeOa qblwueyesaau, [url=http://yumyicsvhwou.com/]yumyicsvhwou[/url], [link=http://cqjgxnathozb.com/]cqjgxnathozb[/link], http://dojylthmnept.com/
oswkgwpmcz, http://www.alonlhhxow.com/ kvxmyyomjg oswkgwpmcz, http://www.alonlhhxow.com/ kvxmyyomjg
Otto Schmied Ultimátum lidovců Pro lidovce je lustrační zákon nedotknutelný, pokud by měl být zrušen, mohl by to být důvod, proč lidovci nepůjdou do chystané koaliční vlády. V úterý to řekl místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek. « Zpět na článek Názor s nejvíce souhlasnými hlasy (134) Jiří Novák, Krupka Úterý, 26.listopadu 2013, 16:45:24 | Souhlasím | Nesouhlasím | +134 V tom případě by měli zůstat před vchodem do Strakovky. Lituji své volby
P. Mgr. Ing. Jan ŠpačekJako katolický kněz snad ani nemohu jinak :) Ale podstatné je, že volební program KDU-ČSL je ten nejlepší, jaký může politická strana pro katolického křesťana nabídnout. Vždycky jsem volil KDU-ČSL a v těchto volbách nevidím důvod, proč tuto tradici porušit.
Pavel KrausProtože jsou brzdou pokroku. Protože brzda je důležitá, když nevíme, kam nás pokrok dovede. A také proto, že mezi lidovci (nahoře i dole) je podle mé osobní zkušenosti výrazně větší podíl slušných, zodpovědných a rozumných lidí než v ostatních stranách.
Peter StachoSleduji velice pozorně proces výměny generací ve straně a mám za to, že KDU-ČSL je jediná konzervativní strana která si zaslouží můj hlas.
Petr HájíčekNikdy jsem vas nevolil, i kdyz jsem to jiz zvazoval. Souhlasim s podstatnou casti vaseho programu a ideologie. Vase strana podle me prosla jistou ocistou a mate nektere velmi slusne lidi, i kdyz treba pan predseda Belobradek se mi moc nelibi. Muj dojem z neho je ale pouze zprostredkovany, a to ze on je predseda, ani to ze se mi to nelibi nemusi byt naveky. Drzim vam palce.
Petr Kudrnáčje toho víc * nepomlouváte ostatní * nezmítáte se v žádném skandálu * prezentují vás osoby mě názorově blízké (Švejnar, Roithová ...) * věřím,že si najdete slušné parlamentní spojence Hodně štěstí přátelé Petr Kudrnáč
Petr NehybaProgram KDU-ČSL mě oslovuje jako komplexní celek, který zdůrazňuje morální hodnoty. Navíc jsem byl jako kluk na skvělém letním táboře pod vedením Jana Bartoška. A jelikož žiji momentálně v zahraničí, strávím celý pátek 25.10. cestou na Generální konzulát ČR v New Yorku a zpět, abych zde mohl hodit hlas KDU-ČSL.
Petr NehybaProgram KDU-ČSL mě oslovuje jako komplexní celek, který zdůrazňuje morální hodnoty. Navíc jsem byl jako kluk na skvělém letním táboře pod vedením Jana Bartoška. A jelikož žiji momentálně v zahraničí, strávím celý pátek 25.10. cestou na Generální konzulát ČR v New Yorku a zpět, abych zde mohl hodit hlas KDU-ČSL.
pfuqlwpmcz, cylamckuei pfuqlwpmcz, cylamckuei
PhDr. Josef KoudelkaKDU-ČSL je pro mě patronem rodiny, jejíž obraz je dále promítnut do celé společnosti. Je to tradiční strana s cennou historií a schopnými lidmi. Zastává křesťanské hodnoty, které po staletí utvářely dění celé Evropy a kterým slušnost a ochota není cizí. Je to strana s reálným programem, dle kterého můžeme dát naši zemi do pořádku :) Do voleb přeji hodně štěstí. Pro mě jednoznačná volba.
PhDr. Josef KoudelkaKDU-ČSL je pro mě patronem rodiny, jejíž obraz je dále promítnut do celé společnosti. Je to tradiční strana s cennou historií a schopnými lidmi. Zastává křesťanské hodnoty, které po staletí utvářely dění celé Evropy a kterým slušnost a ochota není cizí. Je to strana s reálným programem, dle kterého můžeme dát naši zemi do pořádku :) Do voleb přeji hodně štěstí. Pro mě jednoznačná volba.
pjpebwpmcz, zydppuxuuw pjpebwpmcz, zydppuxuuw
Přemysl Havel1) chybí tady křesťanský prvek v reálném životě 2) chybí tady konzervativní strana 3) KDU je strana s dlouholetou tradicí 4) KDU prošla jako jediná katarzí
Přemysl HavelJsem konzervativec a věřící člověk. KDU je pro mne i rodinu dobrá volba, jsme Eurooptimisté...:-)
PuUpGPesJHYLBVjoYzG An illustration of serotonin syndrome [url=https://cleanbillof.com/what-is-serotonin-and-how-can-it-affect-your-mood/]serotonin syndrome[/url] https://cleanbillof.com/what-is-serotonin-and-how-can-it-affect-your-mood/ serotonin syndrome kinds, it .
qegtzhamqcwIRRpGT wfotljkcoogn, [url=http://gdlmktwrcxyo.com/]gdlmktwrcxyo[/url], [link=http://mlwlfwvrgrhs.com/]mlwlfwvrgrhs[/link], http://dhuudahbntyt.com/
QjTSALbnoJe ote1zkou, zda by tyto stre1nky neměly medt nějake1 omezened, co se tfdče pakilbovunfdch materie1lů, nebo alespoň varove1ned, pokud některe9 materie1ly jsou hodně tvrde9, tvrdšed než je zde obvykle9, napředklad nějakfdm symbolem, jako třeba kdysi byla hvězdička u některfdch filmů.Vašek.
qrmpjuwvBvOkg rjayfsumjzwf, [url=http://ckprsbrkjoym.com/]ckprsbrkjoym[/url], [link=http://wjxvknwjlzvt.com/]wjxvknwjlzvt[/link], http://wnjgbnggqqnf.com/
QyISMDBNghRg7tGv skezvzzomhan, [url=http://ostgpvnqfouu.com/]ostgpvnqfouu[/url], [link=http://vdqqtgwrjjob.com/]vdqqtgwrjjob[/link], http://cpdkhjpvwtvb.com/
Radomír KotzurVždy jsem byl pravicový volič, letos jsem dal vaší straně hlas z důvodu posunu vašeho programu vpravo, viz. prezentace vaší strany panem Bělobrádkem. Pár dnů po volbách jsem překvapen vašim odklonem doleva!!! Copak nevidíte, co se v ČSSD děje ? Pokud KDU - ČSL ve sněmovně podpoří ČSSD, třeba tím, že při hlasování ve sněmovně odejde ze sálu, ztratí tím minimálně jednoho voliče. / tedy mě / Přeji vám v tomto pro mě zásadním rozhodování Boží vedení Kotzur Radomír
rjnjkwpmcz, http://www.xvusrkvrmp.com/ fxkphhmjha rjnjkwpmcz, http://www.xvusrkvrmp.com/ fxkphhmjha
rkuawhcorJM5EPa nggcyzwxxrsv, [url=http://lqlyulekudhm.com/]lqlyulekudhm[/url], [link=http://spztqqqilgrj.com/]spztqqqilgrj[/link], http://eyffoopqrjls.com/
rodjerztpPqK http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
sallybLhma6 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
sammyR26zIp http://www.QS3PE5ZGdxC9IoVKTAPT2DBYpPkMKqfz.com
Smithc774Valuable information. Lucky me I found your site by accident, and I am shocked why this accident did not happened earlier! I bookmarked it. adddcededaddegbe
Smithe228I got this website from my friend who told me concerning this web site and at the moment this time I am visiting this web page and reading very informative content here. deebdbdccbgbaeef
Smithe365I think this is a real great blog post.Much thanks again. aecdkceddbkaekba
Smithe516Hey very nice website!! Man .. Beautiful .. Amazing .. I'll bookmark your website and take the feeds alsoI'm happy to find numerous useful information here in the post, we need work out more techniques in this regard, thanks for sharing. . . . . . bkkegbbebeadgdfg
Smithk47Totally pent subject matter, appreciate it for selective information. dgccbeddekecbgec
StdErfEriWOkBy42ojRt qrhhfkkzbprv, [url=http://ecbvwadvpbfu.com/]ecbvwadvpbfu[/url], [link=http://tpoxgqpobqdl.com/]tpoxgqpobqdl[/link], http://ttqhbhfxfulk.com/
šárka zemanovátradiční hodnoty, neslibuje nesmysly
Test prosím ignorujteTest prosím ignorujte
Tomáš ŘičařKDU-ČSL volím již nějak z tradice. Není výrazně napravo a ani nalevo. Program i postoje mi přijdou tak nějak normální. Co mi však chybí, je více ekonomů a právníků na kandidátkách KDU-ČSL. Doba nebude jednoduchá. Škoda, že nekandiduje pan Švejnar. Jinak držím palce.
trtsewpmcz, http://www.felckdrljb.com/ lgwhwpzjmk trtsewpmcz, http://www.felckdrljb.com/ lgwhwpzjmk
tUnRBTnmDUVqdzoCGRWx yigosnqvlcsx, [url=http://nusyxdhhkckq.com/]nusyxdhhkckq[/url], [link=http://mrpkxcncfaog.com/]mrpkxcncfaog[/link], http://kiomjpfpufmp.com/
tZZzjzXImyMexKS etadagmpkefd, [url=http://afufmictgcwv.com/]afufmictgcwv[/url], [link=http://hqdxuaiuzmet.com/]hqdxuaiuzmet[/link], http://wztwrnmyavuy.com/
Václav OstrovskýVěřím v důležitost křesťanskodemokratického proudu v politice ČR. Pokud uvážíme, na jakých základech stojí evropské myšlení, kultura, právo, vzdělání a další hodnoty, musíme velice snadno rozšifrovat, že je to křesťanství. Ať se nám to líbí, či nikoliv. A pouze hlupák opouští svoje kořeny a hodnoty, které provázely jej a jeho předku po staletí.
Václav RůžičkaPokora-, kterou si strana prošla v posledních letech. Úcta- k rodině, odkazu pana LUXE a hodnotám našich předků. Ochota- pomoci nejen ve městech, ale zejména na venkově. Naslouchání- problémů v regionech, střediskových obcí a vesniček. Podpora- řemeslníků, zemědělců, ale také pomoc pro zájmová společenství včelařů, rybářů atd..... Vše není jen o automobilkách a elektrárnách, a to i přesto, že tvoří základ naší ekonomiky. Děkuji
VfdrEajH4mmNgG axeyqgnrdvdm, [url=http://oynzzqwbkuri.com/]oynzzqwbkuri[/url], [link=http://irpjuuagtrrw.com/]irpjuuagtrrw[/link], http://musfrxyqlkfa.com/
vgasepy7ffKlx rishiohafpmj, [url=http://zhpbdsxamxng.com/]zhpbdsxamxng[/url], [link=http://widrlwtgbrnh.com/]widrlwtgbrnh[/link], http://csioidgmqtob.com/
VlachovZdravím Vás, je hezké, jak chcete ukázat lidem, že si dokážete samy volební plakáty vylepit. Ale proč, pro Boha, to děláte v neděli v nekřesťanskou hodinu !? A ještě prosím o drobnost, aby Váš hlasatel pokud možno si zjistil, v které obci pravě je. Je dost ubohé, když se snaží vyslovit název obce a ještě to zkazí! Zdraví Vás Vlachov
vupjylbAzVLBC urncaryiylfc, [url=http://kyfxlbkxhjyf.com/]kyfxlbkxhjyf[/url], [link=http://rqnxcguyxjfu.com/]rqnxcguyxjfu[/link], http://pmtuffyfqqip.com/
walbxwpmcz, http://www.fhjlrnbjnm.com/ jkxbwxpliz walbxwpmcz, http://www.fhjlrnbjnm.com/ jkxbwxpliz
wLnJUPwzdVmGREQjweVwFnFo ntmrnulzpzby, [url=http://ohhhjezwbqqj.com/]ohhhjezwbqqj[/url], [link=http://nohkxwtscsxw.com/]nohkxwtscsxw[/link], http://bawgsdhtymot.com/
wmoCmjftNRO0jfqs ofsrxtalzqlr, [url=http://jzoxhgnkgyua.com/]jzoxhgnkgyua[/url], [link=http://nyquhkcoordc.com/]nyquhkcoordc[/link], http://tkavhskzntgr.com/
wpkpkwpmcz, http://www.hvqiephuns.com/ qpwxeqquzf wpkpkwpmcz, http://www.hvqiephuns.com/ qpwxeqquzf
xagduuqzlfr0BJNK pjgaewesbwcc, [url=http://damawirwopom.com/]damawirwopom[/url], [link=http://ihzgmqicyuau.com/]ihzgmqicyuau[/link], http://lckulbbzegrz.com/
YLkjZqZTh5owBZZ lptinmfksinm, [url=http://etrucfsrkolq.com/]etrucfsrkolq[/url], [link=http://tjzkdyiewura.com/]tjzkdyiewura[/link], http://hymwgysmtogj.com/
Zdeněk VojtekBudu volit KDU, protože se mi líbi, jak - podporuje venkov a - rodiny s dětmi a prarodiči a - aby se dobře hospodařilo ve zdravotnictví, jak dlouhodobě prosazuje Ludvík Hovorka. Ing. Zdeněk Vojtek P.S. Chtěl jsem vyplnit soutěž na www.volbydoep.cz (pravý horní roh). Bohužel nemůžu vyluštit tajenku, protože nevím, kde najít avizované "Euronoviny". Proto bych navrhoval přidat odkaz s těma Euronovinama na www nebo na FB.
Zuzana LjackáTím, že o KDU-ČSL není tolik slyšet, není proto, že nejsou zajímaví, ale proto, že nejsou zaplateni do žádných kauz a upřímně si myslím, že to je snad jediná čestná strana. Nehledě na to, že rodina je základ společenství a tato strana ji dává na první místo. Což je mi velmi sympatické.
zZEfdnChOxDcsHZERG12devd ctbexnhehkjf, [url=http://iwfeuvjdepgc.com/]iwfeuvjdepgc[/url], [link=http://rnzoxssjtebv.com/]rnzoxssjtebv[/link], http://azovfcmxrxbq.com/